Валід 99%. Ми перевіряємо акаунти на валід перед завантаженням в магазин. Якщо вам попався невалідний акаунт, напишіть нам і ми ЗАМІНИМО.

⚠️Замінимо всі ваші акаунти відразу, якщо вони заблоковані або на ЗРД

Умова: Акаунти не повинні бути використані взагалі, не заміняємо, якщо на акаунті прив'язана карта або запущена реклама.

Збирайте їх в окремий текстовий файл і шліть нам social-akki

После покупки аккаунта ОБЯЗАТЕЛЬНО требуется их чекнуть (проверить).

Если Вы вошли в аккаунт и он заблокирован (загрузили в дельфин, фб тулс, и прочие автоматизирующие работу сервисы) – мы вправе отказать Вам в замене (вы самостоятельно нажимаете кнопку «согласен с правилами» при оформлении заказа.)

Как чекнуть аккаунт

В каждом файле с аккаунтом есть ссылка на профиль пользователя

Загружаете ссылки (ПРИМЕРhttp://facebook.com/ID.) в автоматический сервис для проверки https://checkaccs.nppr.team/ и сразу получаете результат. (ГЛАВНОЕ УБЕРИТЕ ГАЛОЧКИ: КУКИ И ТОКЕН)

Goods

Product In stock Amount Buy
⚡️⚡️⚡️Україна. Акаунти для запуску реклами. Sms+, E-mail+. Пошта у комплекті. Стать: Жін. Ава, обкладинка, 4-5 фото. Fan Page нового типу (майже на всіх облікових записах) Валюта: $ Рега на моб. емулятор!! TOKEN EAAB+ ⚡️⚡️⚡️ Ціна дня! 1069 0.78 $ / 1 pcs
⚡️⚡️⚡️Україна. Акаунти для запуску реклами. Sms+, E-mail+. Пошта у комплекті. Стать: Жін. Ава, обкладинка, 4-5 фото. Валюта: $ Рега на моб. емулятор!! TOKEN EAAB+ ⚡️⚡️⚡️ Ціна дня! 486 0.63 $ / 1 pcs